Kate Middleton Hacklendi! Prens William Sessizliğini Bozdu

Galler Prensesi Kate Middleton adeta sırra kadem bastı. En son ameliyat olacağı açıklanan Kate Middleton’dan haber alınamadı. geçen gün Galler Prensesi ve eşi William’ın marketten çıkarken görüntüleri yayınlandı. 2 ay önce ameliyat olan Middleton’ın oldukça kilo verdiği kameralara yansırken prensesin oldukça mutlu olduğu görülüyordu.

Ancak yayınlanan video büyük bir çoğunluğu tatmin etmedi. Görüntülerde yer alan kadının Kate Middleton’a benzemediği ve dublörünün kullanıldığı ileri sürüldü. Pek çok komplo teorisi ortaya çıkarken prensesin öldüğü bile iddia edildi.

PRENS WILLIAM EŞİ KATE MIDDLETON’DAN BAHSETTİ

Gözler Buckingham Sarayı’nda gelecek bir açıklamaya çevrilmişken Saray hiçbir açıklama yayınlamadı. Son olarak dün İngiltere’nin kuzeyindeki Sheffield kentinde Prens William, eşi Kate Middleton’dan bahsetti.

Prens William’ı hayli rahat tavırları dikkat çekti. “Evsizlik ve erken çocukluk dönemi” ile ilgili sohbet sırasında Kate’e göndermede bulunan William, “Eşimin alanına giriyoruz… Bunu duymak için burada oturması gerekiyor.” diye şaka yaptı. Bu sırada salonda gülüşmeler yaşandı.

PRENSES KATE HACKLENDİ!

Middleton’ın görüntüsüne dair tartışma sürerken bu sefer Saray, ‘hack’le sarsıldı. Kate Middleton’ın ameliyat olduğu hastanede tıbbi bilgilerinin çalındığı ileri sürüldü.

16 Ocak’ta önceden planlanan bir karın ameliyatı olan Prenses Kate’in tedavi gördüğü hastane hakkında, bir personelin kraliyetin tıbbi kayıtlarını hack’lemeye çalıştığı iddiasıyla soruşturma başlatıldı.

BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA O FOTOĞRAF OLDU

Aralık ayından beri kameralardan uzak olan Prenses Kate Middleton, 10 Mart’ta Anneler Günü’nde çocuklarıyla paylaştığı fotoğrafla sessizliğini bozdu. Fakat fotoğrafın manipülasyon olduğu iddiasıyla ajanslardan kaldırılması, olayı daha da gizemli hale getirdi.

Sosyal medya, Kate’in yokluğuna dair komplo teorileriyle dolup taştı. Kimileri prensesin hayatını kaybettiğini öne sürerken, kimileri de kraliyet ailesi içinde yaşanan bir karmaşaya işaret etti. William ve Kate’in arasının bozuk olduğu ve hatta boşanma aşamasına geldikleri spekülasyonları gündeme geldi.

Prens William’ın eski manken Lady Rose Hanbury ile Kate’i aldattığı ve Kate’in de intikam için Kraliçe’nin kuzeninin kızı Lady Gabriella Windsor’ın kocasıyla ilişkiye girdiği gibi iddialar ortaya atıldı. Kate’in geçirdiği ameliyatın detayları belirsizliğini korurken, sosyal medyada kalıtsal bir hastalık ihtimali de konuşulmaya başladı.

Tüm bu spekülasyonlar karşısında, Kate Middleton’ın uzun bir dinlenme sürecine girdiği ve kameralardan uzak kalmayı tercih ettiği düşünülüyor. Peki, gerçek ne? Kate Middleton neden ortadan kayboldu? Yaşananlar bir komplonun mu yoksa aile içi bir sorunun mu göstergesi? Bu soruların cevabı hala bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x